Life is magical but sometimes it is also complicated. The very first moments we get lost in the flow and and float in life we lost our connection with our soul. Yet there time comes to get it back. With an 11 days of work out you will be ready hear the voice of your heart, your soul!

Once you make the connection with your soul, you will see your entire life in a different perspective. You will understand if you are floating against or with the flow, through your life purpose.

During this 11 days of journey all you need to is doing your short exercise on time without hesitation. Let’s see the steps:

  • Make a comfortable space for yourself, you can use candles, insence etc.
  • Play the drumming video within the session (given below).
  •  It is important not to fall a sleep so chose a helpful position.
  • Remind yourself intention of that session (which is reconnecting your soul and finding your purpose in life)
  • Close your eyes and start your journey.

It will be amazing to start such journey through your soul for 11 days. Please dont skip any day and repeat it if you feel it is necessary 2 more rows.

PS: As drum would help your relaxation and also the process would continue during the sleep better to do the session in the evenings.

Hayat bazen büyüleyici olduğu gibi bazen de karmaşık olabiliyor. Kaybolduğumuz o ilk andan itibaren, akış içerisinde oradan oraya sürüklendiğimiz her an özümüzle olan bağlantımızı yitiriyoruz. Ama artık bağlantıyı yeniden kurmanın zamanı geldi diyorsanız işte güzel bir çalışma! Yapacağınız 11 günlük bir çalışma sonrasında yeniden özünüzden akan müziği duymaya hazır olacaksınız!
Gerçek anlamda özünüzle bağlantı kurabildiğinizde tüm hayatınıza bambaşka bir perspektiften bakıyor olacaksınız. Hayat amacınıza doğru mu gidiyorsunuz, yoksa akıntıya kürek mi  çekiyorsunuz?
11 günlük bu yolculukta tüm yapmanız gereken kısa bir egzersiz yapmak. Adımlara gelecek olursak:
  • Mum, tütsü gibi şeyler de kullanabileceğiniz, rahat bir alan hazırlayın.
  • Aşağıda linki verilen davul kaydını çalışma boyunca dinleyin.
  • Uyanık olmanız gerektiğinden buna uygun bir oturma/uzanma pozisyonu bulun.
  • Kendinize seansın niyetini hatırlatın (özünüzle bağlantı kurmak ve hayat amacınızı bulmak)
  • Gözlerinizi kapatın ve içsel yolcululuğunuzun sizi götürdüğü yere gidin.
Bu ruhsal çalışmayı 11 gün boyunca yapmak çok faydalı olacaktır. Lütfen gün atlamamaya çalışın ve ihtiyaç duyarsanız  2 kez daha 11 günlük seri şeklinde çalışabilirsiniz.
Not: Davul sesi rahatlamanıza yardım edeceği ve gece boyunca şifa sürecinin devam edebilmesi için çalışmayı uyumadan önce yapmak daha faydalı olacaktır.