Kozmik enerji kökeni çok eski zamanlara dayanan bütünsel bir şifa yöntemidir. Kişinin tam anlamıyla şifalanması için zihin-beden-ruh dengesinin ve arınmanın sağlanması gerektiğini anlatır. Yani kök nedene gidilmedikçe yüzeysel şifanın kalıcı olmadığını söyler.

Kozmik enerjide çeşitli seviyeler vardır. İlk seviye 42 temel frekans içerir. Bunlara kanal adı verilir. Her bir organın ve/veya enerjetik problemin şifalanması için ayrı kanallar mevcuttur. Şifacı bu kanallardan ihtiyaç duyduklarını şifa çalışmaları sırasında kullanır.

Başlangıç seviyesi herkes için uygundur. Şifacı olmanız gerekmez, sadece kendiniz ve aileniz için de bu eğitime katılabilirsiniz. İlk eğitimde 3 temel kanal inisiyasyonu (uyumlanma) verilir. Ben 4. Kanal olan sevgi kanalını da öğrencilerime başlangıç hediyesi olarak veriyorum. Bu dört kanal ile yakından, uzaktan seans yapabilirsiniz, enerji açabilirsiniz.
42 kanaldan diğer 38’ini ise alma ya da almama zorunluluğunuz yok. İhtiyaç duyduklarınızı tek tek alabilirsiniz. Kozmik enerji eğitimi aldığınız hoca ile bu yola devam edersiniz.

Eğitim İçeriği:
1 sifa seansi
1 online eğitim (3 saatlik) (egitimin video kaydi egitim bitiminde katilimcilara verilecektir.)
2 tam gün Eğitim (genellikle herkes için uygun olması adına haftasonları tercih edilir)

Eğitim konuları 
Aura, çakra nedir?
Enerjisel korunma teknikleri
Radyestezi ile enerji teşhisi (kişilerde ve mekanlarda)
Inisiyasyonlar 
Uygulama eğitimi 

Egitim tarihleri icin AGENDA sayfasina bakabilir, henuz yayinlanmamis egitimler icin cosmichealingbrussels@gmail adresine mail atabilirsiniz.

Sevgilerimle,
Kubra